Villa Rosa Reštaurácia & Penzión

Romantická reštaurácia a penzión v srdci Žitného ostrova

Podľa hodnotenia Gurman Award je Villa Rosa NAJLEPŠIA TEMATICKÁ REŠTAURÁCIA na Slovensku. Villa Rosa je romantická reštaurácia a penzión, ktorý sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Táto lokalita láka turistov termálnou vodou, čistými dunajskými ramenami plnými rýb a množstvom divej zveri.

REŠTAURÁCIA

Naša kuchyňa je regionálna a zohľadňuje sezónnosť surovín. V reštaurácii Villa Rosa sa môžete zoznámiť so stravovacou kultúrou hnutia Slow Food, ktorá sa zakladá na miestnej gastronomickej tradícii. Jedlá sa pripravujú len z miestnych surovín, ktoré pochádzajú z našich vlastných hospodárstiev.

Žitnoostrovskí poľovníci dodávajú divinu, a miestni rybári čerstvé ryby. Zelenina a ovocie sa pestuje, okopáva, oberá v našich sadoch vo Vrakúni, a mangalice sú chované v Boheľove.

Cestoviny a domáci chlieb sú čerstvo pripravované priamo v našej kuchyni.

IZBY

Hostia majú k dispozícií päť izieb a jeden apartmán. Villa Rosa má atmosféru vidieckych domov, na stenách nájdeme všetky základné odtiene žitnoostrovskej farebnej palety. Každá izba dostala svoj názov podľa inej ruže.

Maximálny počet osôb: 12, možná prístelka, celkom 23 miest
Zvýhodnená víkendová cena: pri ubytovaní na 2 noci – od 49 € / izba / noc
Prístelka: 20 € za lôžko / noc (dieťa: 0-6 rokov zdarma)

Poplatok za neskorý odchod: 10.- € za každú začatú hodinu po 12:00 hod.

SÚKROMNÉ OSLAVY A SVADBY

K dispozícií máme terasu, salónik, a veľkú miestnosť (kde sa zmestí 70-80 osôb), raňajkáreň a záhradu. V prípade menších osláv či svadieb si pár väčšinou vyberie salónik, kde sa zmestí 20 osôb. Salónik sa otvára na terasu, kde si hostia v prípade pekného počasia môžu dopriať kávu a zákusky. Na požiadanie tam na olovrant prestrieme švédske stoly a lavice vyzdobíme kvetmi z našej záhrady.

Vy nemusíte nič organizovať len určiť dátum a počet účastníkov. 

My prispejeme svojimi nápadmi a na základe bohatých skúseností pripravíme pre Vás takú ponuku, ktorá najviac vyhovuje Vaším požiadavkám a finančným možnostiam. Dáme si záležať na detailoch: pri prestieraní nesmú chýbať na tanieroch darčekové krabičky, v lete sú servítky zdobené levanduľou. Menu je v každom prípade individuálne, pri jeho zostavení Vám pomôžeme svojimi kreatívnymi nápadmi a odporučíme výber kvalitných jedál. Na udalosti dokážeme zaistiť vhodnú kapelu alebo DJ, taktiež vyzdobenie sály živými kvetmi a dekoráciou.

SVADBA V LETE POD HOLÝM NEBOM
V letných mesiacoch je k dispozícií terasa a záhrada. V letných mesiacoch na skladovanie zákuskov zabezpečíme chladiarenské auto.

SVADOBNÉ FOTOGRAFOVANIE
Na fotografovanie vám ako kulisa poslúži interiér, izby a prekrásna záhrada so zeleňou a rozáriom.

Jesenského 6
929 01 Trnavský kraj SK
Ukáž mi trasu

Kontaktuj majiteľa priestoru


Novinky do emailovej schránky