Hotel*** Strachanovka, Jánska koliba

Štýlová drevená koliba v nádhernom prostredí Liptova

Strachanovka*** Hotel sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov. Známy je svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia nielen na relax a oddych ale aj na lyžovanie, cykloturistiku, skialpinizmus a vodné športy.

Najväčšia drevená koliba postavená v roku 2007 Vám ponúka atraktívne ubytovanie za ľudové ceny. Štýlový dizajn izieb dopĺňajú drevené trámy, pohodlné postele a atmosféra druhého domova Vám poskytne dokonalý relax. Rodiny s deťmi nájdu svoje komfortné ubytovanie v našich nových Rodinných apartmánoch s balkónom.

Ponúkame novo zrekonštruované kongresové priestory s kapacitou 80 miest. Kongresová miestnosť je vybavená najmodernejšou technikou s možnosťou doobjednania doplnkových služieb.

Plánujete rokovanie, konferenciu, pracovné stretnutie či neformálne posedenie s obchodnými partnermi? Dopyty na firemné akcie, rokovania, školenia, konferencie zasielajte cez kontaktný formulár.
Náš profesionálny personál zabezpečí, aby všetko bolo podľa Vašich predstáv.
Na regeneráciu a relax Vám poslúži Wellness centrum – Rusnácka Baňa.

Tradičnú slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality si môžete vychutnať v útulnej reštaurácii s kapacitou 130 miest a  letnou terasou (kapacita 100 miest). Okrem chutných bryndzových halušiek a pirohov je koliba obľúbená aj milovníkom mäsa vďaka údeným kolenám, či grilovaným rebierkam a deti milujú aj tunajšie skvelé makové či orechové šúľance s poriadnou dávkou voňavého masla. Za každého počasia zase zahreje naša vychýrená Strachanovica.

Hotel poskytuje možnosť organizovania kongresov, školení, firemných stretnutí, teambuildingov (indoor-outdoor), eventov a kompletných cateringov. V letných mesiacoch si môžete vychutnať vychladené pivko alebo kávu na lúčmi zaliatej terase. V zimných a letných mesiacoch robíme bezplatné animačné programy pre deti, tvorivé dielne pre deti staršie ako 3 roky. Zabezpečujeme aj BABYSITTING s profesionálnymi opatrovateľkami.

Strachanovka Vám ponúka extrakt všetkého Slovenského. Tešíme sa na stretnutie v najväčšej kolibe na Liptove.

Ohodnoť tento priestor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Liptovský Ján 032 03 Žilinský kraj SK
Ukáž mi trasu

Kontaktuj majiteľa priestoru


Novinky do emailovej schránky