Hotel Sorea***Trigan

Kongres a relax Hotel *** SOREA TRIGAN

Kongres a relax Hotel *** SOREA TRIGAN je situovaný v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier pri Novom Štrbskom plese na území Tatranského národného parku, ktorý je najvýznamnejšou prírodnou rezerváciou na Slovensku. Štrbské Pleso je významným turisticko-športovým centrom a zároveň najvyššie položeným liečebným miestom Vysokých Tatier.

Hotel *** SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese ponúka vhodné podmienky pre organizovanie konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií.

Pri Novom Štrbskom plese na území Tatranského národného parku sa nachádza náš Hotel SOREA TRIGAN. Jeho prednosťou sú kongresové priestory s výhľadom na tatranské štíty.

K dispozícii sú:

kongresová miestnosť (150 osôb)
malá kongresová miestnosť (80 osôb)
salónik (30 osôb)
reštaurácia (150 osôb)
kompletná kongresová technika
coffee break pulty
fajčiareň
bezbariérový prístup k výťahom
Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené prezentačnou technikou, základným ozvučením, zatemnením, klimatizáciou, wifi pripojením.

Pri kongresových akciách spojených s výstavou hotel zabezpečí vhodnú úpravu hotelových priestorov (recepcia, foyer) a nadštandardné technické vybavenie, v spolupráci s umeleckými agentúrami pripraví program na mieru.

Ohodnoť tento priestor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Szentiványho 4012
Štrbské Pleso 059 85 Prešovský kraj SK
Ukáž mi trasu

Kontaktuj majiteľa priestoru


Novinky do emailovej schránky