Hotel GOLFER***

Hotel v lone prírody s presklennou reštauráciou

Hotel GOLFER*** sa nachádza v Kremnických vrchov, kúsok od starobylého baníckeho a minciarskeho mesta Kremnica, v ktorom sa razia mince nepretržite už skoro 700 rokov. Hotel je od centra mesta vzdialeny cca 1 km, dostupny pešo cca 10 min.

Nachádza sa v krásnom prírodnom prostredí s okolím vhodným pre teambuildingové aktivity. Okolie tvorí trávnatý porast s ihriskom, ktoré sa dá využit na futbal, alebo aj pre jazdenie na koni, či stvorkolky. V zadnej časti hotela sa nachádza multifunkčné ihrisko s basketbalovým košom, sieťou pre volejbal alebo badminton a veľkou megatabuľou na kreslenie, či písanie výsledkov súťaží a pod.

V okolí je aj priestor na relax, trampolína, vonkajšia záhradná terasa s grillom pre cca 40 osôb. Terasa je priamo prepojená s reštauráciou. Dá sa na nu dostať aj zvonka aj zvnutra.

V hoteli sa nachádzajú 3 seminárne miestnosti:

1. s kapacitou 100 osob

2. s kapacitou do 30 osob

3. s kapacitou do 30 oosb

ďalej golfový salónik pre neformálne stretnutia.

Reštaurácia má kapacitu 90 osob a je priamo prepojená aj s lobby barom a piano barom. Výhodou hotela je možnosť uzatvorenej spoločnosti pre Vás ako aj vynikajúca dopravná dostupnosť z kazdej strany Slovenska. Z Bratislavy je to 1,5h cesty.

Ohodnoť tento priestor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Jula Horvátha 50
Kremnica 967 01 Banskobystrický kraj SK
Ukáž mi trasu

Kontaktuj majiteľa priestoru


Novinky do emailovej schránky