Fou Zoo

Panázijská reštaurácia

Prijmite naše pozvanie a nechajte sa uniesť do krajiny neopakovateľných chutí a gastronomických zážitkov.

Okrem stálej ponuky á la carte menu sme pripravení vytvoriť v reštaurácii event podľa vašich predstáv.

  • Privátne večere
  • Súkromné degustácie vína a alkoholov
  • Výročné večere pre klientov a poďakovania obchodným partnerom
  • Firemné večierky
  • A mnoho ďalších typov podujatí vieme vytvoriť priamo na mieru

Každé vaše podujatie doplníme jedlom z tých najlepších, najvyberanejších surovín a s kvalitnými nápojmi.

Chcete mať jednotlivé chody vo vašich firemných farbách? Alebo preferujete jedlá z exkluzívnych surovín? Dajte nám vedieť, aká je vaša predstava, a my sa pokúsime vytvoriť gastronomický zážitok podľa vášho gusta v nenapodobiteľnom panázijskom duchu.

Výslednú podobu eventu vieme prispôsobiť výške rozpočtu. Minimálny rozpočet pre 1 osobu : od 35 €

Priestory reštaurácie navrhlo renomované pražské štúdio Ateliér SAD. Samotný Jerry Koza vytvoril v interiéry prvky, ktoré nenájdete nikde na svete. Členenie interiéru reštaurácie predstavuje zenové záhrady, ktoré sú v Japonsku určené na meditáciu a rozjímanie.

Na mieste, ktoré dýcha umením, sa môžete ukryť pred ruchom bežných dní a vychutnať si umenie aj na tanieri. Spoločne s jedinečnou atmosférou zažijete počas návštevy v reštaurácii „wellness pre dušu“.

Kapacita reštaurácie je 84 hostí.

Reštaurácia sa skladá zo štyroch častí: hlavná reštauračná časť, lounge, pódium a salónik. Každá časť reštaurácie má rôzne typy sedenia, ktoré robia priestor zaujímavejším a členitejším, vhodným ako na oficiálne, tak aj na uvoľnenejšie stretnutia s obchodnými partnermi, klientmi či kolegami.

Pomocou tlmeného osvetlenia a nastavením hudby dokážeme v reštaurácii dotvoriť atmosféru podľa vášho želania.

Kapacita jednotlivých častí (je možné prispôsobiť podľa potreby)

Reštauračná časť: 40

Lounge: 16

Pódium: 20

Salónik (TV, VGA, HDMI): 8

Podľa vašich potrieb vieme reštauráciu uzavrieť a venovať sa iba vám počas obedného, večerného servisu alebo počas celého dňa.

Jedlo od Michala Konráda

Šéfkuchár Michal Konrád je jedným z TOP šéfkuchárov na Slovensku a zároveň nosným pilierom reštaurácie Fou Zoo už 7 rokov. Svoje kulinárske zručnosti a vedomosti získal počas práce vo vychýrených londýnskych reštauráciách, ako aj počas stáží v zahraničných prevádzkach zameraných na ázijskú kuchyňu. Všetky jedlá z á la carte menu nesú rukopis jeho kreativity. Spoločne so svojím tímom je pripravený vytvoriť na váš event jedlá, na ktoré nezabudnete.

Nápoje od someliéra Tomáša Šajgala

Hlavný someliér Tomáš Šajgal patrí medzi špičku slovenských someliérov. Gastronomický zážitok vo Fou Zoo dotvára výberom prvotriednych vín od slovenských aj svetových vinárov. Pravidelne absolvuje zahraničné cesty do vinárstiev po celej Európe. Okrem zostavenia vínnej karty má na starosti aj skladbu nápojového lístka, v ktorom nechýbajú rôzne druhy ázijských čajov, kávy, alkoholických aj nealkoholických nápojov. Podľa vášho želania dopáruje k eventovému menu degustácie rôznych druhov nápojov (whisky, rumy, vína, čaje…).

Ohodnoť tento priestor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ševčenkova 34
Bratislava 851 01 Bratislavský kraj SK
Ukáž mi trasu

Kontaktuj majiteľa priestoru


Novinky do emailovej schránky