Chateau GrandCastle

Zrekonštruované historické priestory renesančného kaštieľa

Chateau GrandCastle je zrekonštruovaný renesančný kaštieľ v Liptovskom Hrádku, priamo pod tatranskými končiarmi. Ponúka výnimočné priestory na usporiadanie firemnej akcie s dobovou večerou i programom. K dispozícii je pre Vás hneď niekoľko miestností.

Stone Gallery je najväčšia z 3 miestností a je špecifická tým, že ako jediná miestnosť spája hrad s kaštieľom. Architektonicky sa v nej prepájajú staré kamenné múry s moderným využitím skla, čo poskytuje dostatok svetla. Je vybavená vysokokvalitným ozvučením a premietacim plátnom. Jej súčasťou je aj terasa s prechodom na hrad. Pri Stone Gallery je menšia sála, ktorá sa dá využiť počas prestávok a koktejlov.

Kapacita: 100 osôb
Rozloha: 175 m2

Ballroom je krásna pozdĺžna klenbová sála s možnosťou využitia na rauty, koktejly , osvieženie počas prestávok konferencií, či iných firemných akcií.

Kapacita: 50 osôb
Rozloha: 80 m2

Veľká obrazáreň je miestnosť s príjemnou atmosférou, historickými obrazmi, lustrami a dobovým nábytkom. Veľká obrazáreň je určená na menšie meetingy v diskrétnom prostredí priestorov Chateau GrandCastle. V prípade záujmu nainštalujeme aj prezentačnú techniku.

Kapacita: 30 osôb
Rozloha: 72 m2

Všetky tri sály sú vzájomne prepojené, čo je výhodné pri organizovaní väčších konferencií či eventov. Na požiadanie vám zabezpečíme aj sprievodný program. Kaštieľ je pokrytý signálom pre bezdrôtové pripojenie na internet. Všetky priestory ako aj izby v GrandCastle sú nefajčiarske.

Hradné nádvorie, záhrada

V lete, resp. za dobrého počasia, je k dispozícii aj hradné nádvorie a záhrada, ktorá sa rozprestiera okolo celého kaštieľa. Tu je tiež možné zorganizovať konferenciu, piknik, či iné spoločenské aktivity a doplnkové programy.

Rozloha nádvoria: 300 m2

Reštaurácia Magdaléna Zai

V reštaurácii Magdalena Zai je možné organizovať rôzne eventy, ako aj ďalší sprievodný program. Priľahlý priestor (tzv. Pavilión) v podobe zimnej záhrady je tiež možné si prenajať.

Okrem uvedenej ponuky je možné priestory privátneho prostredia kaštieľa a parku prenajať exkluzívne iba pre vás.
Pri prenájme viacerých priestorov ponúkame individuálne zľavy.

Náš Event manager vás rád osobne prevedie priestormi kaštieľa a dohodne detaily vašej akcie priamo na mieste, alebo pripraví konkrétnu ponuku a zašle ju emailom.

Ohodnoť tento priestor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ulica Magdaleny Zai 1
Liptovský Hrádok 033 01 SK
Ukáž mi trasu

Kontaktuj majiteľa priestoru


Novinky do emailovej schránky