Máme tipy na exotické miesta na svadbu

Na takúto svadobnú sálu nezabudne žiadny hosť

Vo svete je čoraz väčším trendom vybrať si netradičné miesto pre svadbu. Môže byť za tým snaha urobiť tento deň nezabudnuteľným nielen pre novomanželov, ale aj pre všetkých zúčastnených. Takéto miesto však môže aj výborne vystihovať osobnosť, štýl, záujmy či prvé stretnutie novomanželského páru.

Svadba v akváriu

Povedať si áno v spoločnosti rodiny, blízkych a tisícov morských živočíchov? Prečo nie! Pozerať sa na morský svet môže pôsobiť upokojujúco a mať priam terapeutické účinky na tých, čo ľahko podľahnú stresu zo svadobných príprav. V takomto prostredí nemusí nevyhnutne ani nevesta vyzerať krásne.

Atlanta, USA / Foto: Derek Wintermute Photography

Tampa, USA / Foto: Carrie Wildes

Singapur / Foto: kexintay.blogspot.sg

Svadba na strome

Nič pre tých, ktorí sa boja výšok alebo divokej zveri. Stromové svadby patria k tým najunikátnejším a stávajú sa vo svete čoraz populárnejšie. Je to akýsi návrat ku koreňom ľudstva. Keby mali Adam a Eva svadbu, určite by vyzerala takto.

svadobny obrad na strome

Atlanta, USA / Foto: Vic Bonvicini Photography

novomanzelia na strome

Alnwick, Anglicko / Foto: Chris Thornton

Svadba v múzeu

Ak ste sa zoznámili niekde v teréne pri archeologických vykopávkach, v labáku, v pitevni či pri obhajobe dizertačky, možno dáte prednosť takejto exotike. Ani deti sa na takej svadbe rozhodne nudiť nebudú, môžu sa napríklad pohrať s dinosaurími kosťami.

svadobna sala v muzeu

Atlanta, USA / Foto: Lauren Wright

svadobny obrad v muzeu

Washington, USA / Foto: popwed.co

Svadba na lodi

Pre tých, čo nemajú úplnú istotu, že partner či partnerka neutečie tesne pred obradom, môže byť práve svadba na lodi ta správna voľba. Nie je veľa vecí, ktoré dokáže privodiť viac romantiky ako nekonečné more vytvárajúce horizont pre zapadajúce slnko, ktoré sa odráža na hladine. Rovnako však nie je veľa vecí, ktoré dokážu pokaziť romantiku viac ako keď polovica hostí trpí morskou chorobou.

svadobny obrad na lodi

Halong Bay, Vietnam / Foto: bhayacruises.com

novomanzelia na lodi

Niekde v Atlantickom oceáne / Foto:Jon Rennie

Ak máte radšej klasiku, vyberte si svadobnú sálu na KdeToBude.

 

Diskusia